Stal Wyczyść Targets

Stal Wyczyść Targets

Na ciepłe sobotnie popołudnie postanowiłem wziąć moją .22 karabin i kilka stalowych resetowania cele z jakiegoś praktyce docelowej. Nie ma niczego, czego cieszyć dłużej niż jeden dzień na strzelnicy jeden z moich ulubionych broni. Kto ja oszukuję, nigdy nie może xn--zakadybukmacherskie-7fd.net iść do przedziału z tylko jeden pistolet więc złapałem kilka 0,22 pistoletu dodać twist do podróży.

I dostać się do zakresu i wyjść moje pistolety i celów

I dostać się do zakresu i wyjść moje pistolety i celów, pogoda jest idealna i jestem gotowy do zabawy i relaksu. I podjąć decyzję o ustaleniu celów na poziomie 25, 50 i 100 jardów tak, że mogę strzelać pistolet pod adresem 25 i 50 jardów i karabin na 50 i 100 jardów. Używam dalmierz, aby upewnić się, że cele są w odpowiednich odległościach. Teraz czas, aby wydobyć mojego starego przyjaciela, Ruger 10/22 półautomatyczny karabin .22 z zakresem mocy 4×12. Mam strzał dziesiątki tysięcy rund po tym pistoletem w ponad 20 lat, które posiadałam go, są one doskonałą broń i bardzo dokładne.

Czas, aby załadować go i rozpocząć zabawę! Postanawiam zacząć się o 50 celów stoczni z zakresu na 4x i jego martwych, jeden strzał, jeden cel, aż wszystkie są w dół, strzelać na bramkę reset i zrobić to ponownie. Kocham to!!! Nie bardziej zmienia cele, nie więcej taping dziury, xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/bonus/ nie więcej siedzi docelowe kopii zapasowej, strzał na bramkę reset i rozpocząć fotografowanie jeszcze raz!paragliding

Teraz, aby wyjść na 100 jardów, A crosswind wzrosła tak, że będzie to trochę trudniejsze. Pierwszy strzał, tęskniłem, drugi strzał, nieodebranych ponownie. Wiem, że pistolet jest w stanie, jestem problem, muszę się skupić i zrobić zdjęcie. Trzeci strzał docelowe dół, miałem na celu prawa do wiatru. Myślę, że nie zrobił wiatr był tak silny. Powrót do burzenie cele i strzelanie cel resetowania, mogę to zrobić przez cały dzień. Mam strzału karabin aż byka beczka ma zdobyć bardzo gorąco, czas na zabawę z pistoletów na chwilę.

Ruger 10/22 półautomatyczny karabin .22 z zakresem mocy 4×12. Mam strzał dziesiątki tysięcy rund po tym pistoletem w ponad 20 lat, które posiadałam go, są one doskonałą broń i bardzo dokładne. Czas, aby załadować go i rozpocząć zabawę! Postanawiam zacząć się o 50 celów stoczni z xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/expekt/ zakresu na 4x i jego martwych, jeden strzał, jeden cel, aż wszystkie są w dół, strzelać na bramkę reset i zrobić to ponownie. Kocham to!!! Nie bardziej zmienia cele, nie więcej taping dziury, nie więcej siedzi docelowe kopii zapasowej, strzał na bramkę reset i rozpocząć fotografowanie jeszcze raz.

Podniosłem Ruger SR22 oraz Kartę Arms rewolweru

Podniosłem Ruger SR22 oraz Kartę Arms rewolweru .22 pistolety na wyjazd, oba są świetne pistoletu. I załadowany rewolwer i spróbował ją na 25 jardów, bez trafień. Załadowałem go ponownie, nakręcony ponownie, bez trafienia. Ok, coś isnt prawo więc załadował semi-auto SR22, zastrzelił go, nie trafień. Załadowałem go ponownie, zastrzelił go ponownie, 1 trafienie. Jestem strasznie strzelania na 25 jardów z obu pistoletu więc dostać się dalmierz i przesunąć cel resetowania stali z powrotem do xn--zakadybukmacherskie-7fd.net/sportingbet/ 15 jardów, aby sprawdzić, czy to poprawia swoje wyniki. Załadować SR22 ponownie i strzeliłem wiele lepiej, to, czego się spodziewałem. Teraz do rewolweru, 1 strzał, 1 trafienie. Ja poszedłem do długości pomiędzy praktykami moich umiejętności strzeleckich, że zmniejszy bez praktyki i pokazał się już dziś. Muszę znaleźć więcej czasu, aby do zakresu, aby utrzymać moje umiejętności ostrzejsze i mieć więcej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *